Λαμπτήρες
ACA Lighting-ACA-A608RGBWN
ACA Lighting-ACA-A608RGBWN LED SMD A60 8W IR RGB 3000K 230V AC 650LM RA80 30000HRS 270° 1xE27
Availability:
30 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
9,04€ 11,44€
30 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 (3000K) |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 650 lm (3000K) |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας – Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | RGB & Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 8 W |
| Βάρος | 50 γρ. |
|---|---|
| Βrand | |
| Κανάλια - Απόχρωση Φωτός | |
| Dimmable | |
| Εφαρμογή | |
| Είδος | |
| Ισχύς | |
| Τάση Τροφοδοσίας |
GloboStar® GLS-60058






