Λαμπτήρες
ACA Lighting-ACA-G45527WIFI
ACA Lighting-ACA- G45527WIFI LED SMD 5W RGB CCT WIFI 230V AC 380LM RA80 30000HRS 180° 1xE27
Availability:
20 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
8,81€ 11,14€
20 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Ειδική Λειτουργία | WiFi |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 380 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Σφαιρική- G45 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας – Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | RGB |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 5 W |
| Βάρος | 50 γρ. |
|---|---|
| Βrand | |
| Κανάλια - Απόχρωση Φωτός | |
| Dimmable | |
| Εφαρμογή | |
| Είδος | |
| Ισχύς | |
| Τάση Τροφοδοσίας |
GloboStar® GLS-99172






