Λαμπτήρες
ACA-Lighting ACA PAR3013NW
PAR3013NW LED SMD E27 PAR30 13W 4000K 1050LM 230V AC RA80 30000H 38°
Availability:
3 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
6,19€ 7,83€
3 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
|---|---|
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | PAR30 |
| Dimmable | Όχι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Ισχύς | 13 W |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1050 lm |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας – Ντουϊ | E27 |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Βάρος | 250 γρ. |
|---|---|
| Βrand | |
| Κανάλια - Απόχρωση Φωτός | |
| Dimmable | |
| Εφαρμογή | |
| Είδος | |
| IP | |
| Ισχύς | |
| Τάση Τροφοδοσίας |
GloboStar® GLS-99052






