Φωτιστικά Επιτοίχια
ACA-Lighting ACA-PN1403LEDW41BK
Aca-Lighting-Pn1403ledw41bk Επιτοιχο Φ/Σ Led 8w 520lm 3000k Μαυρο Αλουμινιο 410χ140χ55μμ Papigion
Availability:
1 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
56,88€ 72,04€
1 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Ισχύς | 8W |
|---|---|
| Τάση (Volt) | 230VAC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Χρώμα Φωτός | ΘερμόΛευκό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | ΜονήΚατεύθυνσηΦωτός |
| Ηλεκτρική Προστασία | ΚλάσηΙ |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 520lm |
| Οικογένεια | PAPIGION |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 3χρόνια |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΝΑΙ |
| Βάρος | 2400 γρ. |
|---|---|
| Κανάλια - Απόχρωση Φωτός | |
| Βrand | |
| Dimmable | |
| Εφαρμογή | |
| Είδος | |
| IP | |
| Ισχύς | |
| Τάση Τροφοδοσίας | |
| Τοποθέτηση | |
| Χρώμα Σώματος |







