Φωτιστικά Οροφής
ACA-Lighting ACA-VEL18CCTW
ACA-Lighting ACA- VEL18CCTW LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 170-265V AC 18W 3CCT 1800LM Ra80 Φ230x25mm IP40
Availability:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
13,71€ 17,35€
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1800 lm |
| Εγκατάσταση | Οροφής |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP40 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | ABS |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 18 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Τάση (Volt) | 170-265V |
| Βάρος | 500 γρ. |
|---|---|
| Κανάλια - Απόχρωση Φωτός | |
| Βrand | |
| Dimmable | |
| Εφαρμογή | |
| Είδος | |
| IP | |
| Ισχύς | |
| Τάση Τροφοδοσίας | |
| Τοποθέτηση | |
| Χρώμα Σώματος |
GloboStar® GLS-01550






